Wocabee šampionát

Žáci třídy 6. třídy zvítězili v okresním kole WocaBee šampionátu v procvičování anglické slovní zásoby a postupují do krajského kola.

V říjnu se žáci naší školy zapojili do Jazykového WocaBee šampionátu. Jedná se o třetí ročník soutěže v učení slovíček cizího jazyka, ve kterém mezi sebou soupeří studenti všech cizích jazyků od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale také na Slovensku. Šampionát probíhá online v aplikaci pro učení cizích slovíček s názvem WocaBee. Celkem se do soutěže zapojilo celkem téměř 60 000 žáků. V našem okrese se nejpilnějšími žáky stali právě žáci naší školy, gratulujeme 6. třídě.

Žáci v aplikaci získávají body pouze za správné odpovědi při procvičování slovíček. Díky tomu, že podali skvělý výkon, se stali okresními WocaBee šampiony a zaslouženě postupují do krajského kola, které začíná 3.11. a končí 12.11.2021.

Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se svou pílí až do česko-slovenského finále Jazykového WocaBee šampionátu!

Kateřina Vlažná Koptová