Turnaj v přehazované

Turnaj v přehazované

Dne 12.2. 2020 jsme se zúčastnili okresního kola druhého ročníku turnaje přehazované 4. a 5. tříd ve Strakonicích na ZŠ Povážská. Paní učitelka Šišpelová Irová sestavila družstvo z těchto žáků: Eliška Křížová, Amálie Machová, Jakub Benedikt, Kateřina Kozáková, Tereza Křížová, Jan Pošta, Lucie Poklopová, Eliška Hendrychová, Matyáš Hlaváček a Veronika Mandlová. Samotného turnaje se zúčastnily tyto školy: ZŠ Dukelská, ZŠ Povážská, ZŠ F.L.Č. A, ZŠ F.L.Č. B a ZŠ Radomyšl. Turnaj to byl velice napínavý a pro nás jako nováčky velice náročný. Děti bojovaly ze všech sil. Nakonec jsme obsadili čtvrté místo, což se vzhledem k tomu, že přehazovanou trénujeme teprve krátce, určitě nedá považovat za neúspěch. Cení se zejména předvedená bojovnost, odvaha a snaha. Dík patří i pořadatelům ze ZŠ Povážská za uspořádání celého turnaje.