Registrace k zápisu do 1. třídy

K registraci na zápis do 1. třídy použijte následující odkaz – zápis do 1. třídy, kde si zarezervujete termín a čas zápisu a vyplníte žádost o přijetí nebo odklad školní docházky. Registrace bude možná od pondělí 28. března od 8:00 hodin.

Při zápisu bude nutné předložit občanský průkaz zákonného zástupce a rodný list dítěte. Rodiče mohou žádat o přijetí nebo o odklad povinné školní docházky.

V případě žádosti o odklad povinné školní docházky je potřeba doložit

1. Doporučující posouzení školského poradenského zařízení (pedagogicko-psychologická poradna, speciálně pedagogické centrum apod.)
  2. Doporučující posouzení ošetřujícího obvodního lékaře nebo klinického psychologa

Doporučujeme, aby tyto doklady měl zákonný zástupce dítěte v době zápisu vyřízeny. V opačném případě bude nutné tyto dokumenty do 30 dnů po zápisu dodat.

V případě dotazů kontaktujte ředitele školy – Jan Babka, reditel@zsradomysl.cz, tel: 724 530 562.