Organizace zápisu do 1.ročníku pro školní rok 2021/2022 (aktualizace 26.2.2021)

Organizace zápisu do 1.ročníku pro školní rok 2021/2022 (aktualizace 26.2.2021)

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

od 1.3. spouští základní škola registraci k zápisu do 1. ročníku základního vzdělávání na ZŠ Radomyšl. Po kliknutí na níže uvedený odkaz se zobrazí přihlašovací formulář, který prosím vyplňte, Důležitá je zejména e-mailová adresa zákonného zástupce, kam bude zaslán potvrzovací mail s možností stáhnout si přihlášku k zápisu, případně žádost o odklad povinné školní docházky. Vyplněné přihlášky či žádosti o odklad PŠD bude škola přijímat po vydání závazných pokynů ministerstva školství, na které bohužel stále čekám, nejdříve však 1.4.2021. K přihlášce prosím přiložte i vyplněný dotazník, který si zde můžete stáhnout. Uvědomujeme si, že některé informace budete zadávat i do přihlášky, přesto dotazník vyplňte, vše bude na základě Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů uvedeno ve školní matrice po celou dobu školní docházky Vašeho dítěte, tak ať to máme správně 🙂 Veškeré novinky se postupně dozvíte v tomto článku. V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte zástupce ředitele školy Jana Vlažného na tel. 603 837 974 nebo na vlazny@zsradomysl.cz

Odkaz pro registraci: https://aplikace.dmsoftware.cz/SOL/PublicWeb/zsrad/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=40535