Organizace výuky v následujícím období (edit 25.10.)

Organizace výuky v následujícím období (edit 25.10.)

Aktualizované informace v souvislosti s rozhodnutími Vlády ČR postupně doplníme. Děkujeme za pochopení.

Celý týden od 26.10. bude bez výuky (26.+27. dny volna vyhlášené MŠMT, 28. státní svátek, 29.+30. podzimní prázdniny)

25.10. Zveřejňujeme odkaz na dopis ministra školství zaslaný ve čtvrtek, na letáky pro 1. i 2. stupeň ZŠ, které vysvětlují současnou situaci a najdete zde i odkazy na další materiály, které se problematice pandemie a školství věnují. https://www.msmt.cz/ministr-plaga-skolakum-zustanme-zodpovedni-i-behem

23.10. Rozvrhy výuky na listopad a upravené pokyny k distanční výuce (hlavně způsoby zadávání úkolů a materiálů) budou případně dodány během příštího volného týdne na základě upřesňujících opatření kompetentních orgánů (Vlády České republiky).

16.10. Pokud se Vám zdá, že jste neobdrželi všechny pokyny pro zprovoznění Google učebny, projděte prosím „spam“ složky ve svých mailových schránkách

Budova školy je s účinností od 14.10.2020 pro všechny žáky uzavřena, škola přechází na distanční výuku dle pokynů vedení školy a učitelů. V provozu zůstává pouze školní jídelna a odloučené pracoviště MŠ Radomyšl.

Škola již pro vystavení ošetřovného nevydává potvrzení o svém uzavření, vše je plně v gesci zákonných zástupců a OSSZ na základě čestného prohlášení. https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne