Atletické závody v Blatné

Atletické závody v Blatné

Po dlouhé odmlce od školních soutěží jsme se ve čtvrtek 30. října nemohli dočkat atletických závodů v Blatné. Závody jsou věnovány menším školám v regionu Blatenska, přesto s úspěchy našich žáků jsme spokojeni a že jich nebylo málo. Děkujeme za reprezantaci naší školy Báře Mrázové, Amálii Machové, Veronice Mandlové, Kateřině Kozákové, Tereze Křížové, Lucii Poklopové, Šimonu Demetrovi, Šimonu Holubovi, Kevinu Puškovi, Danielu Stieberovi, Janu Poštovi, Andree Koptové, Adéle Machové, Kláře Kaplánkové, Tobiášovi Vojtovi, Lucii Bláhovcové, Ivě Kylbergerové, Tadeáši Kloudovi, Jakubu Jiříkovi, Šimonu Mandlovi, Štěpánu Machovi. Bylo hezké po dlouhé době vidět chuť sportovat a hlavně Radomyšlské žáky na stupních vítězů. Monika Babková

Fotografie z atletických závodů najdete ve fotogalerii.