Aktuálně ve škole

Aktuálně ve škole

Vážení rodiče,

jako nový ředitel základní školy v Radomyšli, bych vás touto cestou rád pozdravil. Jmenuji se Jan Babka a od 1. července jsem novým ředitelem ZŠ Radomyšl. V případě potřeby mě můžete kontaktovat na tel: 724 530 562, email: reditel@zsradomysl.cz nebo po předchozí domluvě osobně v ředitelně školy, která je přesunuta do 1. patra hlavní budovy.

Aktuálně probíhá na škole několik změn. Mezi ty nejzajímavější bych zařadil výstavbu cvičné kuchyňky pro žáky, přípravu nového oddělení školní družiny a jazykové učebny spojené s knihovnou a zateplení tělocvičny. Na podzim roku 2021 je naplánována ještě modernizace vybavení počítačové učebny a rekonstrukce výtahu ve vedlejší budově školy. Zejména rekonstrukce výtahu s sebou přinese několik omezení pro žáky i zaměstnance, ale tím vás nechci prozatím znepokojovat.

V průběhu srpna se na webových stránkách objeví informace pro rodiče budoucích prvňáčků a před začátkem školního roku také informace týkající se aktuální situace provozu ve škole od 1. září, vzhledem k onemocnění COVID-19.

Těším se na spolupráci s vámi, vašimi dětmi i novými kolegy.