Dobrý večer, je úterý 20.11.2018, 21:26. Dnes má svátek Nikola, zítra Albert.

Informace o zpracování osobních údajů ve škole

2018-05-25 11:38:22 | ZŠ Radomyšl ©

Základní škola Radomyšl, o. Strakonice, dále jen „škola“ jako správce osobních údajů zpracovává v souladu s ustanovením § 28 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů o žácích následující typy údajů:
jméno a příjmení; rodné číslo (popřípadě datum narození, nebylo-li rodné číslo dítěti, žákovi nebo studentovi přiděleno); státní občanství; místo narození; místo trvalého pobytu, popřípadě místo pobytu na území České republiky podle druhu pobytu cizince nebo místo pobytu v zahraničí, nepobývá-li dítě, žák nebo student na území České republiky; údaje o předchozím vzdělávání, včetně dosaženého stupně vzdělání; datum zahájení vzdělávání ve škole; údaje o průběhu a výsledcích vzdělávání ve škole; vyučovací jazyk; údaje o znevýhodnění žáka; údaje o mimořádném nadání žáka; údaje o podpůrných opatřeních poskytovaných žákovi školou, a o závěrech vyšetření uvedených v doporučení školského poradenského zařízení; údaje o zdravotní způsobilosti ke vzdělávání a o zdravotních obtížích, které by mohly mít vliv na průběh vzdělávání; datum ukončení vzdělávání ve škole.
Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím emailem na adrese zs.radomysl@o2active.cz nebo poštou na adrese Základní škola, Školní 187, 38731, Radomyšl. Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na školu obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.
Jmenovaným pověřencem pro školu je Lenka Čapková, tel.č. 724 277 462, email: capkova-lenka@seznam.cz
Mgr. Jiří Pešl, ředitel školy
Radomyšl 25. 5. 2018

Autor: ZŠ Radomyšl ©

Základní škola Radomyšl
Školní 187
Radomyšl
38731

Organizace funguje jako právní subjekt od 1.1. 2003. Jednotlivé součásti: základní škola, školní družina a školní jídelna.

Ředitel školy: Mgr. Jiří Pešl

Tel:
383 392 295 (vedení školy, sekretariát)
383 392 131 (školní jídelna)
731 499 936 (školní družina)
e-mail: zs.radomysl@o2active.cz

IČO: 706 59 265
Č.ú.: 682938329/0800
Identifikátor: 650 022 882
Zřizovatel: Městys Radomyšl

Nahrajte si Flash Player, pokud chcete vidět více.
Další fotogalerie..
www.zsradomysl.cz